Kedim Sevgilime Alışamadı

vizardon

Sizce normal mi aylardır kedimle iletişim kurmaya çalışıyor, mamasını veriyor yemek yerken, salça olduğu zaman da bir iki şey veriyor masadan buraya kadar iyi ama genel olarak sevmiyor, sevgilim onu okşarken aslında gayet nazik davranan, tersten severek tüylerini karıştırmamaya da dikkat eden biri, ben elimle tutup sevdirince bir sorun yok ama onun kendisine yaklaşmasına izin vermiyor, tıslıyor ve pati atıyor suratına, komşularıma karşı böyle değil, oldukça sabırlı bir kedi aslında, nasıl alıştırabilirim ona?

2 CEVAP

vizardon

Şu an onu da deniyoruz bu akşam yaş mama vereceğiz hatta teşekkür ederim :)

yasement

Elinden yemek yemesi işe yarayabilir