İshal Sorunu Çok Acil

fatmanurxak

Kısırlaştırma sonrası 5 gün antibiyotik kullandık. Kedim ishal oldu ilaçtan kaynaklı diye düşündüm. İlaci bırakalı 4 gün oldu ishal devam ediyor. Normal mi bu durum ishal kaç gun daha sürecek :(

7 CEVAP

fatmanurxak

evet danıştım normal dedi ama hala geçmedi, cumartesi dikişlerini aldırmak için gideceğiz o zaman tekrar soracağım, umarım cumartesiye kadar geçer. ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim 🐾

Uzmo

Kiyamam ona, veterinerinize danistiniz mi? Bizimki antibiyotik sebepli olmamisti ama bi 5-6 gun surdu, veteriner probiyotik ve digestive bi mama vermisti, bide gittigi gun bi yarim saat serum almisti

Gamsem

Benimkide yeni kısırlaştı ilacı bırakalı 2 gün oldu ishal değil ama normal dışkısından yumuşak antibiyotik bazen öyle yapıyor sizin gidice danışın bende yarın tavuk göğüsü haşlayıp vericem sizde verin kesiyor iishali genelde :)

Ozgeozek

Eczacıyım sürekli vet. Reçetesi geliyor ve kendi kedimde de uyguluyorum entrogermina al kesin çözüm vet. Hiç para vermene gerek yok birde patetes ve pirinç haşlayıp verin bana dua edin pahalı gelirse ucuz propiyotiklerde var

Ozgeozek

Eczacıyım sürekli vet. Reçetesi geliyor ve kendi kedimde de uyguluyorum entrogermina al kesin çözüm vet. Hiç para vermene gerek yok birde patetes ve pirinç haşlayıp verin bana dua edin pahalı gelirse ucuz propiyotiklerde var

Ozgeozek

Eczacıyım sürekli vet. Reçetesi geliyor ve kendi kedimde de uyguluyorum entrogermina al kesin çözüm vet. Hiç para vermene gerek yok birde patetes ve pirinç haşlayıp verin bana dua edin pahalı gelirse ucuz propiyotiklerde var

fatmanurxak

Tavuk göğsü, patates ve pirinçi mutlaka deneyeceğim. İlginiz için teşekkür ederim 🐾