Tüy Dökümü

Gizemmii

Merhabalar, kedim çok uzun zamandır ishal ve yumuşak dışkılıyor veteriner kontrolünde sürekli ilaç kullanıyoruz ve sürekli mama değişimi oluyor maalesef proplan kuzulu almıştık veterinerden denemek için, ondan bu yana kedim inanılmaz tüy döküyor resmen akıyor yani normal mi sizce şimdi sindirim sorunu için bir mamaya geçtik daha dört beş gün oldu geçer mi acaba ? Bu arada mama geçişlerinden veteriner haberdar.

2 CEVAP

caglaauzun

proplan benim kedimde de aşırı bir tüy dökümü ve sindirm problemi yarattı. midesinde yumaklar oluştu malt vermeme rağmen bence muhakkak maltı arttırın bu süreçte yumak olabilir ama bir veterinerinize danışın tabii. benim kedimin de dışkısının sonu yumuşak oluyor. veteriner önerisiyle virbac mama deniyoruz şu an bence sizde deneyebilirsiniz.

Gizemmii

Çok teşekkür ederim :)