Kedi Tıraşı Hakkında Bilgilendirme!

Ecrenmisaa

Arkadaşlar kedimi tıraş ettirdim ama hala kendine gelemedi doktor 12 den sonra yemek verebilirsiniz dedi bu arada kas gevşetici verilerek oldu tıraş sonrası kendini kötü hissedermi psikolojik olarak zorunda olmasam yaptırmazdım ama tüyleri aşırı derrcede topaklandı ve açılmıyordu

2 CEVAP

Ecemecme

Benim kedim de uzun tüylü, düğümlenmemesi için sürekli tarıyorum. 2 yaşını geçti hiç tıraş olmadı, günlük gözden geçirmek gerekiyor tüylerini. Sürekli kontrol ederseniz ufak bir makas müdahalesiyle de hallolur.

Ecrenmisaa

göğüs kısmında çok fazla olmuş ve elle müdahalede açılmadı bende istemezdim tıraş olmasınınhatta denedim açamadım normalde ben topakları çözüyodum ama bu zordu maalesef