Acill Kedim Ambalaj Yuttu

ma2

Dün ödül maması verirken kedim ambalajin uç kismini kopardi agzindan alamadım yuttu. 2cm 1 cm gibi bi büyüklük. Daha once kedisi ambalaj falan yutan var mı ne kadar sonra çıkarır?

5 CEVAP

ma2

Dün sabah kustu sonra dışkısını gözlemledim veterinerle de konuşup fakat çıkarmadı daha ne kadar sürer ki an itibariyle 48 saat oldu.

Zeynepulku

Kedi maltı verin, zeytin yağı icirin, kedi cimi vara cim yedirin sindiremezse kusarak cikarsin ve 1-2 gün kakasini inceleyin ambalajı görürseniz bir şey olmaz, bulamazsanız hekiminize danışın ve hemen kliniğe gidin.

Zeynepulku

Hatta simdi bile hekiminize arayın danışın, ip tuttuğunda genelde boyle yapılması söylenmisti bana, ambalaj da daha farklı olabilir belki sindirilmesi o kadar kolay olmaya bilir.

Policlal

Hala çıkmadıysa mutlaka veterinerinize gidin