Kedimin Tırnağındaki Şey Ne?

Misisimi

Kedimin iki arka patisinde de böyle siyahlıklar var. Bu nedir?

9 CEVAP

ezgcn

Önemli bir şey değil gibi gözüküyor ama çok bildiğim bir konu değil

Gulruh

Eğer kazıdığınızda çıkıyorsa kirdir temizlemeyi bilmediğinden kaynaklı bir problemdir

golsahyildirim

@Gulruh'un demek istediği o siyah lekeyi tırnağınızla kazımaya çalışmanız. Belki tırnağın yüzeyine yapışmış olan kirdir🤔 İkinci görselde sanki yüzeyde değil gibi kir, ama bilemedim bir deneyin isterseniz.💛

Misisimi

Teşekkür ederim @golsahyildirim♥️♥️ Ama yüzeyinde değil. Spray ve pamuk ile temizledim çıkmıyor. İçinde olan bir şey :( Umarım kötü bir şey değildir.

golsahyildirim

Veteriner yolu göründü o zaman😅

Gulruh

Yani öyle zor bişey değil insanlardaki tırnak kiriyle aynı gibi, ben sadece kir olduğunu öğrenme amaçlı kazıyın demek istedim onun nasıl temizlenmesi gerektiği hakkında çok bilgim yok

Misisimi

Ben nasıl kazıyacağım? Zarar vermekten korkuyorum. Ben bir tek tırnaklarını kesiyorum. @Gulruh

Misisimi

Upp

Misisimi

Evet @Gulruh anladım. Teşekkür ederim. Dediğim gibi temizledim ama çıkmadı. İçten olan bir şey :( Belki yaşayan, bilen vardır diye tekrar sordum :)