Yemek Yemiyor

Ssudegaliba

Arkadaşlar dün gece sokakta bir yavru buldum çok yağmur yağıyor diye aldım 3-3.5 aylık falan ama mama yemiyor ne yapabilirim belki beğenmemiştir diye yeni mama aldım ama yemiyor su da içmiyor hiç su içtiğini görmedim

7 CEVAP

süt vermeyin sindiremez kediler sütü.

Uzmo

Yas mama denediniz mi? Bide miamor un yavru kedi icin creamy odulleri var ustune onu sikmayi deneyebilirsiniz

Ssudegaliba

Yaş mama denedim belki küçük diye yemiyordur diye süt verdim ama yok bir de az önce kustu midesindeki suyu çıkarmış gibiydi kusmaktan ziyade

orhdoner

Süt ishal yapıyor suya karıştırarak verin çok zorda kalırsanız sütü sindiriminlerini bozuyor maalesef çok geçmiş olsun belki ağzında yara vardır ya da ateşi olabilir öyle durumlarda yeme içmeden kesiliyorlar Allah şifa versin tez zamanda üzüldüm

HillB

Sahiplenecekseniz kendiniz veterinere götürünüz, tekrar sokağa bırakacaksanız arayın belediyeyi gelip alsınlar. Yemeyip içmiyorsa zaten bir sıkıntısı vardır, hasta olduğundan ilgilenirler diye düşünüyorum.

HillB

Vakit kaybetmeyin.

Milovat

Hiç yaş mama yemediyse tadını bilmediği için yemiyor olabilir siz parmağınızla ağzına sürün biraz eğer yemezse muhtemelen bir sağlık problemi vardır diğer arkadaşların da dediği gibi