Kedimde Kırmızılık Var Cinsel Organında

Silahsent

Erkek kedimin cinsel organının ucunda bi kırmızılıl vardı kırmızı lütfen bilgilendirin..

4 CEVAP

chromatica

erkek kedilerin penisinin ucu hep kırmızı oluyor zaten normal yani eğer o kırmızılığı diyorsanız

Silahsent

Hayır benimkinde yoktu da 6 aylık daha böyle kan çıkmış da pıhtılaşmış gibiydi

Kedisever80

Zaten öyle olur

tyguler

Bazen değişik bir şekilde oradaki organı hafif dışa çıkıyor onu normal diye biliyorum benimkinde de oluyor ama kan gibi bir şey diyorsanız onu bilmiyorum