Kedi Ve Dogo Arjantin Aynı Evde Olur Mı Dogo İki Aylıkken Alınsa

Dogo iki aylık dişi kedim erkek dişi köpek daha uysal olur mu ya da dogoyla kedim anlaşabilir mi

3 CEVAP

cute_catTR

dişi kedinin daha sakin olacağını düşünüyorum fakat yavrularsa köpeğinizden yavruları uzak tutun :)

Birkediannesi

Dün 2 aylık bir dogo ile bir araya geldik üzerimde kedi kokusu olduğu için çıldırdı resmen yanımdan zor aldılar :)))) bir arada ne yaparlar acaba düşünmesi bile zor umarım anlaşırlar...kendinizde yavrumu??

Gofretsla2

Cins belirtmenize gerek yok elbette ikiside yavru ise alışır lar