Kedime Vitamin Hapları Vermelimiyim ?

hebunsyl

kedime vitamin hapları vermelimiyim ?

3 CEVAP

suwdey

Tüy güzelliği veya vitamin içerikli bir çok hap var ezerek elinizden verebilirsiniz eğer yemezse yaş mamayla karıştırıp haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.

Kediler için vitaminler var macun şeklinde onlardan verebilirsiniz

Hadeyan

Mamanız ve evde verdiğiniz ek gıdalar yeterli ise hayır. Ancak ara sıra terbiyeden zarar gelmez ancak uyduruk vitamin haplarının yarardan çok zararı olabilir. Alerji aslatabilir dikkat edin.