Engelli Kedi Sahibi Olan Var Mı ?

kedilikizzz

1 Bacağı olmayan veya başka türlü bi engele sahip kedisi olan var mı ? Kedimin ön bacağının ampute edilmesi riski var. Allah korusun bu gerçekleşirse bu süreç nasıl geçer bilmiyorum. Bunu yaşayan var mı ? :(((((((((

9 CEVAP

Aminto

Ah kıyamamm ya maalesef bildiğim bir konu değil ama çok üzüldüm umarım çok iyi olur :(

gunes09

Geçici olarak baktığım ve yuvalandirdigim bir kedi vardı. Patisi kopuk bi şekilde bi süre yaşamış ama sürekli iltihaplandigi için veteriner ampute etme kararı aldı biz de onun sağlığı için yaptırdık . bir sorun yaşanmamış seke seke yürüyor sahiplenen kişiyle beraber mutlular

Therumeysa

Benim bir kör kedim vardı. Malesef hastaliktan kaybettim. Ama şunu tereddütsüz soyleyebilirim ki bana hic bir problem cikarmadi aksine diger kedilerden daha uyumlu gozle gorulur daha zeki bir kediydi. ayni sekilde tek bacagi ampute olmus cok kedi gordum alisma sureci onun icin biraz zor olsada kendi kendine dengede durmayi ogrenecek tuvaletinde bir problem cikarsa ona siz bu surecte yardimci olmalisiniz. engelli hayvanlar daha duygusal olur aslinda cok şanslısiniz

gunes09

Kediler yaşama azmi yüksek hayvanlardir. Bence üstesinden gelecektir umarım sağlıklı ve mutlu olur.

Ahmetemind

geçen yaz ankaraya abime gitmiştim sokaktan ayağı kırık kedi bulmuştuk daha sonra iyileştirdik fakat iyileştirmeden önce biraz uğraşmıştık daha fazla ilgi gerekiyor mamasına kumuna filan biz götürüyorduk yürüyemediği için.fakat yinede kendi yapmaya çalışıyordu iyileşince düzeldi.sağır bir kedi sahiplendirmiştim normal bir kedi gibiydi sadece söylediklerime cevap veremiyordu

kedilikizzz

Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için. İnş yeni hayatına kısa sürede adapte olur. Onu öyle görmeye nasıl dayanacağım bilemiyorum.

kedilikizzz

Yardımcı olacak olan kimsecikler yok mu :(

kedilikizzz

Amiin inşallah sağoll :(

kedilikizzz

Off off bu süreç çok zor geçecek alışabilir mi tekrar mutlu olabilir mi.