Kedi Mamaları Hakkında

erenengin

4 yaşında kısırlaştırılmış ve önceden böbreğiyle ilgili ciddi problemler yaşayan bir kedim var kedime mama almak istiyorum ancak
BonaCibo markası ile Brit Care Premium Sterilised arasında kaldım
Her iki mamada üriner sistem sağlığını koruduğunu iddia ediyor ve BonaCibo'nun fiyatı 100 tl civarı daha düşük yardımcı olur musunuz ?

3 CEVAP

kaanpolat

Brit care bize hiç iyi gelmedi tavsiye etmem sokaktakilere vermek zorunda kaldım banacibo alın derim

bütçeniz uygunsa brit care in urinary maması var. Bence deneyin kediden kediye değişen bir durum neticede.

Policlal

Bence mümkünse böbreklerine de iyi gelecek veteriner tavsiyesiyle klinik bir mama kullanmalısınız. Bütçe ayırabilecekseniz sorun isterseniz böyle durumlarda mama seçimi önemli olabiliyor