Kedim İle Alakalı Merak Ettiğim Bir Soru!

HakanCanKinik

Selamlar,

Öncelikle normalde siteye bir kaç haftadır giriş yapmıyorum ama buradan bir soru sormak istedim. Kedim büyüdü artık yetişkin olmaya yaklaştı 7 aylık olacak. Ama bir şey farkettim ki kedim afedersiniz ama benim kolumun üstüne çıkıp elimi ısırıp kolumla cinsel ilişkiye girmeye çalışıyor...

Bunun nedeni nedir gerçekten hayret ediyorum bir de yanı sadece oynamak için değil bildiğin kedilerin çiftleşirken yaptıkları hareketleri yapıyor...

Cevap bekliyorum...

5 CEVAP

yasement

Isırıp arka patileriyle tepmesi oyun zaten. Bizimki 7 aylık ama çok çok küçüklükten beri yapıyor kola da yapıyor iplik yumağına da :)

vizardon

Benim de başıma geldi aynı şey kediniz kızgınlık döneminde muhtemelen kolunuzu ısırıp arka patileriyle iteliyor aynı zamanda cinsel organı büyüyordur. fazla alışkanlık yapmadan kısırlaştırın yoksa sizi kolunuz için kovalar hep

vizardon

1 yaşının dolmasını beklemek aslında daha sağlıklı erkek kediler için biz 11 aylıkken kısırlaştırmıştık ama hala aynı şeylere devam ediyordu

SeldaOzbay

Benim kedim de aynı şekilde. Kısırlaştırma yapsanız bile %20 olasılıkla kolunuzla ilişkiye girmek isteyecektir.

ceydatpcu

Bnm kedim daha 5 aylık oda yapıyor ama bn oynuyor dye düşünüyordum kolumu ısirip aarka patileryle itekliyor