Mama Tanesi

Azra00

Fitmin purity kısir kedi mamasi aldım internet üzerinden ancak ilk defa aldığim için sormak istiyorum, mama taneleri böyle mi normalde?

12 CEVAP

golsahyildirim

@Elmas35 adlı kullanıcı kullanıyordu yanlış bilmiyorsam, kendisine ulaşıp sorabilirsiniz :)
(Kullanıcı adı buydu sanırım)

Azra00

Tesekkürler, kendisine mesaj attım şimdi dönüş yapmasini bekliyorum.

Milovat

Azra00 hangi siteden aldınız acaba ben de fitminden yana şansımı denemek istiyorum çünkü

Azra00

@Milovat ben didimama sitesinden dun sipariş ettim, açikcası güvenemeyerek siparis vermiştim ancak 1 gunde elime ulasti ve hasarsizdı, sadece paketini tekrar cuvala koymuslar ben de çuvalı keserken paketi de biraz yırtmışim sonra bantladim ama inşallah hava almasıni engelleyebilmisimdir. Bir de ben dun aldığim da 410 liraydı bugun 470 lira olmuş 10 kg.

Milovat

Bu fitmin de zor bulunuyor sanırım :( bir de son kullanma tarihi nedir didimama'da göremedim ben

Azra00

Masaütu versiyknuna alinca siteyi gozukukyo, mama gelince teyit ettim dogru yazıyordu. Benim qldığim 07.10.2021 STT'li

Milovat

Çok teşekkür ederim

Elmas35

Evet tanesi bu şekilde. Ben de hem tavuklusundan hem hindilisinden var. İkisi de aynı boyut aynı renk.

Elmas35

Guzel mama sitesinde bu arada daha uygun. 10kg paketi 419tl

Azra00

Hiç kullanan yok mu aramizda ?

Azra00

@Elmas35 tesekkur ederim bilgilendirdiğiniz için, ben de didimamanin kendi sitesinden aldım, bugun fiyatları arttırmişlar.

Azra00

Güzelmama sitesi mamaya bakarken hic karşima çikmadı nedense ama bi dahakine oraya da bakacağim.