Kuru Kedi Maması Öneri

tubatuba12

Kedim şimdiye kadar royal canin yavru kedi maması tüketti ama bu aralar yemek istemiyor, aç kalmamak için yiyor diyebilirim. 2 hafta önce kısırlaştırıldı. Kısırlaştırılmış kedi maması olarak ne önerirsiniz? İçeriği güzel olsa harika olur. Royal canin çok iyi değilmiş sanırım

1 CEVAP

bokcuk

Acana'yı düşünün derim. Özellikle Ratchlands adlı mamalarının içeriğini çok beğenmiştim. Her yaşa uygun mamaları da vardır ayrıca. Bir de Orijen bu marka pahalıdır ama kalitelidir. Tavsiye ederim. Bir de maddi durumunuz çok iyiyse çiğ beslenmeye geçebilirsiniz bunun için de RAWFORUS'ı öneririm. Ama biraz daha ucuz şeyler tercih ediyorsanız; n&d, true instinct, bravery, naturea tarzı mamalara bakabilirsiniz.