N&D Mama

Uzmo

Merhaba, konuyla ilgili baska bir baslik vardi oraya yazmistim ama simdi bulamadim bilgilendirme acisindan paylasiyorum. Birkac gun once farmina tr kendi sitesinden soyledim tavuk nar kitten mama. Icerisinde ikinci protein olarak kurutulmus tavuk eti yaziyor. Icerigini, skt tarihini, ve uzerinde uretiminin ne zaman yapildigini (skt den 18 ay once oldugu yaziyor) gosteren fotograflari paylastim. Umarim yardimci olur.

8 CEVAP

emiragacci

Eski üretim yada eski paket gelmiş size bundan sonraki alacağınız ürünlerde tavuk proteini yazacak bilginiz olsun

Anonymus179224

Bizim mamamız da yarın geliyor kısmetse, ilk defa eski tarihli bir mama aldığıma sevindim. 😂

Anonymus179224

Eski üretim derken 03/2020 yani :)

Uzmo

Eski uretim ne olabilir bilmiyorum ama uretim tarihi skt den 18 ay oncedir yaziyo orda son tuketim paylasim 10/06/2022 , eger yanlis hesaplamadiysam Aralik 2020 de uretilmis olmasi gerekiyor, bir ay onceye tekabul ediyor bu da. Eski uretim olarak gelmedi bana bir ay oncesi?

Uzmo

06/2022 ben 18 ay oncesi 12/2020 olarak hesapladim ama farkli biseye mi bakiyoruz o yuzden merak ettim :)

Uzmo

Bakalim bundan sonraki pakette nolucak onu da paylasirim

emiragacci

N&D içerik değişimine yada protein ibaresini yakın zamanda kullanmaya başladı

Kedisever80

Bence protein olması daha iyi oldu