Acil Bakın

Kedisever80

Bahçemde Baktığım kedimin kocaman yarası vardı veterinere götürdüm bayıltıp Yarayı kanattı ve dikiş attı az önce eve getirdim 1. Sorum Kedi 5.7 kilo 4 kiloluk Bayıltıcı yaptı kaç dakikaya ayıkır 2. Sorum Gözlerini elimle kapatmalımıyım Kurumasın diye

12 CEVAP

Kedisever80

Evet ayıktı. yürümeye çalışıyor yere düşüyor bide evin içine İşemiş narkozun etkisiyle.

Kedisever80

45 dakika Oldu Hala Ayıkmadı endişeleniyorum. Uyanır demi

Kedisever80

1 saat

Kedisever80

Paedon 1.5 saat geçti narkoz verildikten 5 - 10 dk sonra Bayıldı

Kedisever80

Az önce kafasını Hareket ettirdi Ve esnedi geri yattı

tubatuba12

Emin olmamakla beraber birkaç saate ayılacağını düşünüyorum. Ve evet bence kapatmalısınız kuruduğunu duymuştum. Veterinerler bazen damla damlatıyor bayıltınca

Kedisever80

Başka cevap yokmu

tubatuba12

Anestezinin üzerinden kaç saat geçti?

tubatuba12

Benim kedim de birkaç hafta önce kısırlaştırıldı ameliyatı 10 da oldu 1 gibi aramıştım yeni ayıkıyordu şuan çok endişelenmenize gerek yok. Ama veterinerinizin ayıkınca size teslim etmesi daha iyi olurdu

baranertaga

Ayıldı mı?

Esmerim1

Saat 7 civarı kafasını oynattı esnedi demişsiniz şimdiye kadar biraz daha kendine gelmiştir herhalde ama bu gün narkozun etkisiyle biraz uyuşuk olabilir.