Kedi Kumu

zzzzzzzzz

10L kedi kumunu ne kadar sürede bitiriyorsunuz?

6 CEVAP

emreovec

10 LT kum 1 ay gidiyor bizde de. 5 + 5 bölüyorum ve 2 hafta da bir değiştiriyorum.

Gizemmii

Bana da iki ay çok rahat yetiyor her gün temizliyorum da, kullandığınız ürüne de bağlı biraz sanırım :)

Betullsusam

2 ayda bitiriyor bizim minnoş. Eledikten sonra yeni kumdan üstüne biraz biraz eklediğimiz için uzun süreli yetiyor. Bazı kum çeşitlerinde öyle olmuyor az sürede dayanıyor 20 günde falan. Dökülmesi ve yenilenmesi gerekiyor çünkü. Ama bizim kullandığımız 10L kum 2 ay yetiyor (:

berkeozdede

1 ay yetiyor.

Azra00

10 kg(11,5 lt) kum 30-40 gun arası yetiyor.

selinlilaaa

2 ay