Malt&Past Önerisi

suwdey

Merhaba biz şuana kadar Gimcat ürünlerinden kitten past ve taruin kullandık. Kullanıp memnun kaldığınız yavrular için de kullanılabilir past veya ödül maması önerebillir misiniz?

3 CEVAP

Gamsem

Bolovia ve veda markası ikisi gerçekten çok iyi hatta uzun tüylü isse 2 . Harika .ikiiside vetlerde satılıyor ben sorun yaşıyor diye ilkişnden vedaya geçtim güncel fiyatıda 120 tl diğeride 100 tl :)

Uzmo

Bolovia cok merak ediyorum ama icerigini arastirinca karamelize seker yaziyor sanirim o yuzden deneyemeyecegim. Gimcat malt soft extra olabilir :)

Uzmo

Biz de kitten paste i cok sevdik :)