Proplan Mama Nasıl?

tubatuba12

Royal canin kitten kullanıyorduk proplan somonlu kuru kısırlaştırılmış kedi mamasına geçiş yapmayı düşünüyorum. Önerir misiniz?

10 CEVAP

caglaauzun

royal canim kitten kullanıyordum kısırlaştırmadam sonra proplan somonlu mamaya geçtik. kedim inanılmaz bir şekilde tüy dökmeye başladı ve yumaklar oluştu midesinde. aynı zamanda ciddi sindirim sorunları da yaşamaya başladı. yani benim kedime hiç iyi gelmedi malesef

Eylulcan

Bizde ilk başta royal canin kullandık ama yemediği için Proplan Acti Protect mamasına geçtik 3 4 paket bitirince de normal proplana geçtik şuanda brit careye geçicez sipariş ettik fiyat ve ürün performansı baya iyi bence brit care geçmelisiniz çünkü proplanda et oranı biraz düşük

caglaauzun

şu an sindirim sistemi sıkıntılı olduğu için virbac kullanmaya başladım.

Betulb97

Ben de unique somonlu kittendan kısırlaştırma sonrası proplan somonlu kısır mamaya geçtim. Marka değiştirme sebebim çok tüy dökmesiydi proplan ile toparladık. Her mama her kediye iyi gelmiyor maalesef denildiği gibi ishal kusma gibi rahatsızlıklar görebilirsiniz. Küçük bir paket alıp denemenizi öneririm

Maumau

Çok iyi bir mama kesinlikle öneririm.

Kedisever80

Royal Canin çok kötü Vitamin değerleri berbat içindeki et yok denecek kadar az miktarda kediler için gereksiz ve zararlı olan mısır ve pancar küspesi var. Proplanın Besin değerleri iyi Kedilerin Ömrünü uzattığına dair patent almış et oranı biraz az.

tyguler

Biz kedim küçükken purina friskies kullanıyorduk veterinerimiz proana geçin dedi geçtik tüyleri dökülüyordu proplana geçince ev kıldan görünmez oldu ben önermiyorum ama bu mamadan çok memnun olan kişiler de var ama ben royal canin e geçmeyi düşünüyorum

Gizemmii

Proplan benim kedime hiç iyi gelmedi resmen tüylerini etrafta unutuyor gibi o derece dökülüyor Britcare sanabilir öneririm içeriğine temiz diyorlar

tubatuba12

Peki şuan ne kullanmaya başladınız?

tubatuba12

3 kg somonlu kısır kedi maması sipariş ettim umarım severek yer teşekkür ederim inşallah biz bir sorunla karşılaşmayız.