Balık Verilir Mi?

Pisiuuu

5 aylık kedime sardalya veya hamsi haşlayıp versem bir şey olur mu? Faydaları vardır dimi?

5 CEVAP

SerraYanmaz

Kılçıksız verin

idunn

Biz de balık veriyoruz. Bir sorun olmuyor bayılarak yiyor hatta.

Betullsusam

Çiğ vermediğiniz sürece bi sorun yok. Bahsettiğiniz balıkların kılçıkları rahatsız edecek türden değil kılçıklı da verebilirsiniz bi sorun olmaz ama içim rahat eder diyorsanız sadece et kısımlarını ayırıp verebilirsiniz ama çiğ asla vermeyin (:

Kedisever80

Hamsiyi kılçıklı verseniz bir şey olmaz Ama Sardalya bekli boğazına batabilir.

Gizemmii

Balık bazı kedilerde ishale yol açıyormuş az az verin tedbir amaçlı bence :)