Evde Yemek Yok Ne Vereceğim Kediye

Merhaba kedim karma ve iç dış aşısı oldu annemlere kalmaya geldik yemini unutmuşum 5 aylık kediye ne verebilirim sadece ıslak mama var yarısını verdim hâlâ çok aç miyavlıyor yarın kuru mama alacağım şimdilik full konserve versem ishal olur mu veya alternatif ne verebilirim?

5 CEVAP

Telifsz

Yoğurt ya da akşam tavuk falan yediyseniz verebilorsiniz en azından karnı doyar

tubatuba12

Zaten yarına kadar birkaç öğün yer elinizde sadece yaş mama varsa mecbur onu vermelisiniz bence, tabii başka kişilerin bildiği şeyler de olabilir bende merakla bekliyorum

idunn

Tavuk varsa pirinç pişirip tavukla beraber tavuklu mama yapabilirsiniz.

baranertaga

Tavuk haşlayıp verebilirsiniz.

MerveeYzgcgl

Tuzsuz bir şekilde sadece tavuğu haşlayın dilerseniz içerisinde pirinç ve patates atıp yaş mama haline getirebilirsiniz