Kedi Kısırlaştırma

baddem

Merhaba bugün kedimin idrar yaptığı yerden bir sıvı geldi daha veterinere gitmedim telefonla görüştüm kızgınlık olabileceğini kısırlaştırma işleminin uygun olacağını söyledi. Fakat güncel fiyatlarda dişi kedi kısırlaştırma en düşük 600 tl ve bu kadar bütçem yok. Belediyenin sokak hayvanları için kısırlaştırma hizmeti olduğunu biliyorum aynı hizmet evcil kediler için de olabiliyor mu acaba bilen var mı?

2 CEVAP

Hayır ev kedisi için öyle bir hizmetleri yok. Ha belki sokakta yaşayan cinslerden bakıyorsanız sokakta diyerek kısırlaştırabilirsiniz ama cins bir kediniz varsa bunu yapamazsınız yapmıyorlar. Deneyen arkadaşım çok ordan biliyorum. Belki araştırıp daha uygun yapan bir klinik bulabilirsiniz.

sshiva

Belediyenin sokak hayvanları için kısırlaştırma yaptığı doğru ancak kulağına çizik atılıyor. Bunu bilerek yaptırmanızı öneririm.