Bu Mama Nasıl? Acil Cevap Lazımm!!

Pretty

Bu sefer teyzemin yeni köpeği için soracağım. "Orijen Regional Red" adlı köpek maması nasıl? İçerikleri iyi mi? Almaya değer mi? Ne zamana kadar yeter? Sizce bu mamayı almalı mı?

8 CEVAP

golsahyildirim

Orijen Türkiye'de alabileceğiniz en iyi içerikli mama.

mrssinemis

Ülkemizde satılan en iyi mama belki de. Köpekten anlamadığım için birşey diyemicem ne kadar yer. Ama içerik olarak kedide de köpekte de iyi bir marka

Zeytinyx

Marka gerçekten içerik olsun kalite olsun iyi bir marka ancak yenme oranı biraz düşük tavsiye edilir mi eğer seçici bir köpek değilse ve sevmişse tabiki tavsiye edilir yorumumu yararlı bulduysanız patilerseniz çok sevinirim 💖

Kedisever80

15 kg Mama 4 ay yeter.

Pretty

5 aylık, cek rasıl cinsi bu arada

Pretty

ARKALARA GITMESİN DİYE SÜREKLİ YANIT YAZIYORUM LUTFEN ACIL CEVAPP

tyguler

Orijen e iyi diyenler de var kötü diyenler de var aynı şekilde proplan royal canin e de iyi ve kötü yorumlar var. Veterinerinize sorabilirsiniz o size daha net bir cevap verecektir

ahsenyildiz

çok güzel bir mama ama biraz pahalı türkiyedeki en güzel mama içeriği diyebilirim