Kedim Bana Tıslıyor

Quenmelis

Bir arkadaşım var fakat kedim o arkadaşımı hiç sevmiyor arkadaşım ne zaman bize gelse ona tıslıyor arkadaşım hiçbir şey yapmıyor yanına bile gitmiyor ama kedim yanına gelip tıslıyor almak istediğimde bana da tıslıyordu arkadaşım gittikten sonra her şey normale dönüyordu fakat bu sefer arkadaşım gitmesine rağmen bana tıslamaya devam ediyor ne kucağıma alabiliyorum ne sevebiliyorum neden böyle oldu anlamadım ne yapmalıyım çok üzülüyorum

3 CEVAP

SerraYanmaz

Arkadaşınızın kedisi var mı ya da sigara parfüm vs kullanıyorsa olabilir

Gelyahron

Arkadaşınızın sonraki ziyaretinde, kedinize ödül maması gibi ilgi çekici bir şey vermesini sağlayıp alistirabilirsiniz

Betullsusam

Yani sezgileri güçlü hayvanların o yüzden bilemeyeceğim belki arkadaşınızda bir şey sezmiştir olabilir. Onlarında bizim gibi huyları var sevmemiş olabilir arkadaşınızı pekte anormal bir durum değil. Arkadaşınızla tekrar aynı ortama girerse o ortama girmesi için zorlamayın kendi gelmek isterse gelsin. Onun dışında sevdiği bi yiyeceği arkadaşınız kendi eliyle verebilir belki kanı ısınabilir ama pek sanmıyorum bi kere sevmeyince genellikle hiç sevmezler (: