Nolursun Hemen Cevaplayın

kasksksk

Anket

advance kitten
(16 oy)
bonacibo kitten
(3 oy)
Toplam (19 oy)

hangisi ni önerirsiniz
çokkkk acilllll

11 CEVAP

Gelyahron

Advance kitten hemen alın acil

Milovat

Neden bana bu acill bir an komik geldi düşüneyim 😅😅

Milovat

Neye güldüğümü belli ettim sanmıştım ama olmamış sanırım açıklama yapmışsınız :D @gelyahron Bey'in yorumuna gülmüştüm ben diye de ben açıklama yapayım. Advance sipariş etmekle de iyi etmişsiniz afiyet olsun cocugunuza 😅

chromatica

advance kitten ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunuz hemen onu alın

idunn

Reflex hiç güzel değil. Ağız kokusu yapıyor ve benim kedim resmen reflex yerken tüm gün uyuyordu. Mama değiştirince hemen hareketlendi.

kasksksk

çünkü advance sipariş ettim eğer kargoya çıkar ve gelirse iade etmesi beni uğraştırı hiç zamanı mçyok

kasksksk

teşekkürler :)

kasksksk

birde reflex plus nasıl

kasksksk

acillll

Kedisever80

Advanve parasını hak etmez. Bütçenizi zorlayarak alacaksanız almayın.

Kedisever80

Advanve parasını hak etmez. Bütçenizi zorlayarak alacaksanız almayın.