Antibiyotik Halsizlik Yapar Mı

Cook

Bugün itibariyle 6 gündür antibiyotik vuruluyor.5 gün 6 cc vuruldu çok iltihap olduğu için bugün 4.5 cc ye düşürdük.Son 2 gündür halsiz oluyor,uyanınca oyun oynuyor fakat hiç uyanası gelmiyor,antibiyotik yoruyordur dediler.Idrar yolu enfeksiyonundan şüphelenmiştik idrara az çıktığı için fakat 2 veteriner de mesanesi boş,ishal olduğu için aldığı suyu dışkıyla atıyordur,zaten idrar yolunda enfeksiyon varsa da vurduğumuz antibiyotiği(baytril) idrar yolu enfeksiyonunda da kullanıyoruz sıkıntı olmaz dedi.Inanmak istiyorum ama bir yandan da artık hiçbir veterinere güvenim kalmadı gerçekten.Sizce normal mi bu hali oğlumun?Devamlı hasta olduğu için artık her hareketini çok takıyorum ben de fazla mı abartıyorum acaba?

1 CEVAP

Cook

Bir de veterinerlerden biri dedi ki ağrısı olsa uyuyamaz zaten,sizce de öyle mi?