Kızgınlık Dönemi

senayyeni

Kedimi sahipleneli 3 hafta falan oldu, 2 haftadır da kızgınlıkta, internette 6-10 gün arası sürdüğü yazıyor. Ama hâla bitmedi bizimki. Dişi olmasına rağmen idrar püskürtüyor ve sevdiğimizde poposunu kaldırıyor.
Bu dönem ne zaman biter bu kadar sürmesi normal mi?

2 CEVAP

berkeozdede

Bizimkide devam ediyor fakat bizimki 5 6 günde bitiyor. Merak etmeyin biraz sabır edin sadece geçecektir. Eninde sonunda

senayyeni

Umarım yaa daha ona alışamadan bu dönemine alışmaya çalışıyoruz. Günler geçtikçe hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor :(((((