Nd Mama Ama Fiyatı Uygun Çakma Olabilir Mi?

FeyzaZeynep

Normalde mamaları hep burdan alıyorum ama t r e n d y o l da burdaki fiyatının 100 lira altına görünce deneyim dedim. Sizce çakama midir?

13 CEVAP

Fiyat uygun değil her yerde boyle

idunn

Yorum yazan olmamış mı?

idunn

Bence sipariş edin. Çakmaysa şikayet edebilirsiniz.

Topalsmen

Ben de 99 lira görmüştüm ********da ama tıklayınca fiyat 140 a çıkmıştı 🙈

idunn

Trend*oldaysa o satıcıdan satın alanlara ait yorumlardır onlar. Bence bir deneyin derim.

selinlilaaa

çakma değil 345 tl 5 kg nd kittenn için gayet makul

selinlilaaa

ben 5.6 kg orijen cat kitten ı 390 tl ye aldım ******dan mesela :) orijinal

Anonymus179224

Tarihi yakınsa olabilir.

Bu arada e v i n e m a m a da daha uygun ben alışveriş yaptım sorunsuz geldi siparişler

Milovat

Ebru Hanım, e Vine mamanın paketlenmesi nasıl acaba ben de oradan almak istiyorum otuz TL gibi bir fark var arada :D

Kutuya sarmislardi kutu çok düzgün değildi yani üzerine bir şeyler koymuşlar galiba başka sitelerden aldığımda kutu gayet düzgün oluyordu. Ben bunu MNG kargoya bağliyorum. Ama mamanın ambalajında bir problem yok

Kedisever80

Fiyatı normal

FeyzaZeynep

Yok yorum yazan var ama o satıcıdan mi bilmiyorum