Eco Natura

idunn

Eco natura kullanan veya kullanmış olan var mı? Nasıl bir mama?

6 CEVAP

mihriii

Şöyle düşünün econatura,enjoyu falan genellikle kendi kedilerine vermiyor insanlar dışardakileri de pek gözlemleyemiyorlar haliyle tuvaletini vb. Bonaciboyu daha çok kendi kedisine kullanan kişi olduğu için kötü yorumların daha çok olması normal ki her mama için illa ki olur nd kullanıp çok sıkıntı yaşayan da var.Yine de siz bilirsiniz ama ben kesinlikle bonacibo tercih ederdim.

Kedisever80

Genellikle Sokak kedileri İçin Orta bütçeli mama arıyosanız Bonacibo alabilirsiniz

Kedisever80

Yanlıl yazmışım. Gensllikle Sokak kedileri için kullanılıyor. Orta fiyatlı mama arıyosanız bonacibo öneririm.

idunn

En son appetite denedik. Diğer mamalara göre kedimizde daha iyi etki gözlemledik. Uyku saatleri düzeldi daha da hareketlendi. Appetite öncesinde araştırmadan alınan geçici mama yüzünden biraz kilo almıştı şuan yavaşça fazla kilosunu da verdi. Aslında appetite güzel ama buralarda satılmıyor sanırsam. Mystic tercih edenler olduğundan belki satılıyordur diye düşünüp sormuştum. Bonaciboyu kendi kedisi için kullananların çoğu kötü olduğundan bahsetmiş. Appetite kullananlar ise benim gibi memnun kalmış. En kötü yorum kedisi sevmediği için bir kullanıcının yaptığı yorumdu. Eğer mystic bulamazsak appetite kullanmaya devam edeceğiz. Evde et pişince kedimize veriyoruz zaten. Sağlığına da çok dikkat ediyoruz.

Kedisever80

Genellikle Sokak kedileri İçin Orta bütçeli mama arıyosanız Bonacibo alabilirsiniz

idunn

@Kedisever80 Bonacibo hakkında kötü yorumlar okudum ve kedimi riske atmak istemiyorum. Öneriniz için teşekkürler.