Instınct Ve Dr.sacchıe Mamalar

Instinct ve Dr. Sacchie yavru kedi mamalari hakkında fikrinizi ögrenebilir miyim? Nd ve Acanaya alternatif bakiyorum...

3 CEVAP

Anonymus179224

Kesinlikle instinct daha iyi bence.

betultekin02

Dr. Sacchie düşük kalite bir mama. Kesinlikle alternatif olamaz. True Instinct güzel bir mama. Ben de rotasyonlu beslemek adına N&D dışında bir mama arıyordum. Brit Care, Sanabella ve Exclusion'ı gördüm. Henüz ayrıntılı inceleme fırsatım olmadı o yüzden net bir şey söyleyemem. Onlara da bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim