Kedı Kısırlastırma Sonrası Dıkısler

Betuoztrk

Arkadaşlar lütfen yardım edin ne yapacağımı bilemedim kedimi belediyede kisirlastirdik her sey iyi guzeldi Ameliyattan sonra geçirdiğimiz gecede yakaliği takmak istemedi biz de başında yalamasin diye bekledik fakat ertesi gün yani bugün yarasini yalamış bir dikişini koparmış ve biraz kanamiş Ne yapicaz bilmiyorum akşam vakti belediye veterineri de açık değil bir sorun olur mu Lütfen yardımcı olun

9 CEVAP

Minikmuezza

Dikis patlayabikir kanamasi iyi degil.yakaligini mutlaka takin kasla goz arasinda patlatirsa cok kotu olur.patlamasindansa strese girmesi iyidir

Cansupakize

Çok çok geçmiş olsun,bir şekilde yakalığı takın sabaha kadar oynamasın vücudu neden mavi ?

emreovec

Arkadaşlar yazmış ama yakalık ya da giysi giymesi gerekiyor.

Yakaligi hiçbir kedi istemiyor ama mecbur takmalisiniz şuan ne durumda bilemiyorum ama ilk günden dikişi koparmasi kötü olmuş

Betuoztrk

Yakaligini taktik simdi stres olduk çok biz de Biraz acısı var gibi Giysiyi ilk gun denedik ama çıkarmıştı Yakalik takip giysi giydirsek diye düşünüyorum ama kanarsa diye korkuyorum çok Ve normalde sokak kedisi ben kısırlaştırıp iyileşene kadar bakıyorum belediyeden bu sekilde geldi Tendurdiyot olduğunu düşünüyorum

Betuoztrk

Yakaligini taktik simdi stres olduk çok biz de Biraz acısı var gibi Giysiyi ilk gun denedik ama çıkarmıştı Yakalik takip giysi giydirsek diye düşünüyorum ama kanarsa diye korkuyorum çok Ve normalde sokak kedisi ben kısırlaştırıp iyileşene kadar bakıyorum belediyeden bu sekilde geldi Tendurdiyot olduğunu düşünüyorum

Sokak kedisiyse biraz korkaktir haklısınız inşallah bir şey olmaz. İnşallah açılma yoktur

Minikmuezza

Strete olsa yakaligi cikarmayin Allah korusun patlarsa daha buyuk uzuntu duyarsiniz alisir zamanla yemek yiyemezse sadece yemesei icin cikartip tekrar takarsiniz.kasla goz arasinda koparir dikisini sonra ne ara yaptigini anlamazsiniz bile burda cok okudum boyle vakalar

Betuoztrk

Teşekkür ederim cevaplarınız için taktık yakaligi yarin tekrardan veterinerine goturucez Umarim bir sorun olmaz Suan tek düşüncem pusetinde mi uyusa normal odada mi