İsim Önerisi

sshiva

  1. kediyi sahipleneceğiz. Kedimin adı Bulut. Gelecek kedinin cinsiyeti erkek. Bulut ismine uyan isim arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim❤

7 CEVAP

emreovec

Sert mi bilmem ama ben Zeus koyardım.

Yunan mitolojisinde gökyüzünün sahibi, bulutları (Oğlu Apollon'un ordusudur bulutlar) toplayanıdır.

rojbunsoylu

köpük ola bilir bence

Gastronom

Gölge ismini öneririm

sshiva

Beyaz kedi. Bulut'un kardeşini sahiplenmeyi düşünüyoruz. Buluta çok benziyor. Çok sakin uysal. Profilimde resmi var Bulut'un. Ona göre isim önerilerinize açığım.

mihriii

umut da olabilir

leporidae

Bence gezegen ismi koy ; Mars, venüs gibi...

leporidae

Güneş de olabilir, güzel olur bence.