Mantardan Arınamıyorum

chuckysmom

Arkadaşlar kedim ilk sağ arka patiden mantar geçirdi veteriner krem verdi iğne yaptı geçti ardından sol Patisinde çıktı şimdi de burda var ne yapıcam Nasıl arınıcam yardımcı olur musunuz lütfen

5 CEVAP

Oncelikle gecmis olsun, uzucu bir surec. Ayni sorun bizde de vardi. Kremle kesin cozduk sandik ancak karma asiyla dusen bagisikligi sonrasi tekrar basladi. Simdi icten bitirmek icin tablet verdi hekimimiz. Bagisikligini mumkun oldugunca yuksek tutmaya ozen gosterin. Bizler icin olan krem ve sprey bizde cok ise yaradi tek bir yerdeyse onu da tavsiye edebilirim.

Zeytinyx

Merhabalar kesin bir çözüm olmamakla birlikte sirkeli suyu bir bez yardımıyla sıkıntılı olan yere yedirmeniz çözümlerden biridir ayrıca mantarlı olan kısımın temaz ettiği yerlere de yayılır bulaşıcı bir hastalık olduğu için geçmiş olsun 🤕 yorumumu yararlı bulduysanız patilerseniz çok sevinirim 💖

baranertaga

Çok zorlu bir süreç ben yaşadım. Allah sabır versin.

chuckysmom

Biri geçiyor diğeri başlıyor

chuckysmom

Bir patisinde var bir de patisinin yukarısında bize geçmedi elhamdulillah ama korkuyorum açıkçası daha da başka yerlere sıçrar diye sanırım başka veterinere gidixem