Kedim Kızgınlığa Girdi Ne Yapmalıyım ?

Gastronom

Kedimin bugün haraketleri de değişme farkettim sırt üstü dönmeye popo kaldırmaya ve sürekli miyavlamaya başladı. Herhangi bir sakinlestirme yöntemi var mı ?

7 CEVAP

SerraYanmaz

Gündüzleri oyunlar oynayıp yorup iyice sevmek dışında yapılacak bir şey yok kızgınlığı bittikten sonrası için de kısırlaştırma randevusu almanızı öneririm

betultekin02

Bol bol oyun oynayın ve sevin. Kısırlaştırma için dişi kediyse yaşını beklemenize gerek yok. Kızgınlığı geçince kısırlaştırın mutlaka ama güvenilir bir kliniğe. Mümkünse gaz anestezi yapan bir yere. Kısırlaştırmazsanız birçok sağlık sorununa sebebiyet verebilirsiniz.

tubatuba12

11 aylık olmasına gerek yok kısırlaştırmak için gündüz hep oyun oynayın yorun akşam mamasını önünden alın siz yatarken koyun tekrardan o açlıkla saldırıp yiyecek. Yorgunluk ve toklukla sizin gece birkaç saat uyumanıza izin verebilir

cokelek2020

öncelikle kaç aylık yaşından önce kızgınlıktaysa yaşını bekleyiniz daha sağlıklı yavrular için

pirtik_firfir

Karın kasları çok gerildiği için canları yanarmış dişilerin. Saat yönünde hafif hafif ovmak iyi gelir. Bir de ıslak pamukla poposuna dokunun, onu serinletip rahatlatır. 11 aylık olunca da mutlaka kısırlaştırın. Ona da yazık size de 😔

Gastronom

7 aylık

sunaysr

bence bir defa anne olmasına izin verin annelik her bayanın tatması gereken çok özel bir duygudur o canlının bu duyguları yaşamadan ölmesine izin vermeyin dinende günah bana sorarsanız bir defa çifleştirin anne olsun sonra kısırlaştırın :(