Bu Kedi Hamile Olabilir Mi ??

Kevserhaksever

Bu kediyi 2 gün önce sokakta gördüm. Camıma gelip miyavliyordu. Mama verdim yedi gitti. Dün gece de yine miyavlama sesine gittim cama ki erkek kedi üstünde. Kovmaya calistim erkek kediyi fakat gec kaldım. Dişi kedi yerde dönmeye başladı. Çok ufak duruyor resmini ekliyorum buraya. 5 aylık civarı gibi göründü gözüme. Ne diyorsunuz bu duruma ??

18 CEVAP

baranertaga

Bizim de sokakta baktığımız bir kedi var genelde mahallenin bakkalında takılıyor 2-3 gün gelmemiş adam da değişik bir miyavlama sesi duydum demiş galiba o da hamile tam yaşını bilmiyıiorum ama 1 yaş civarı sanırım.

baranertaga

Bizim de sokakta baktığımız bir kedi var genelde mahallenin bakkalında takılıyor 2-3 gün gelmemiş adam da değişik bir miyavlama sesi duydum demiş galiba o da hamile tam yaşını bilmiyıiorum ama 1 yaş civarı sanırım.

baranertaga

Veterinere göstermeniz daha doğru olur.