Bu Kedi Hamile Olabilir Mi ??

Kevserhaksever

Bu kediyi 2 gün önce sokakta gördüm. Camıma gelip miyavliyordu. Mama verdim yedi gitti. Dün gece de yine miyavlama sesine gittim cama ki erkek kedi üstünde. Kovmaya calistim erkek kediyi fakat gec kaldım. Dişi kedi yerde dönmeye başladı. Çok ufak duruyor resmini ekliyorum buraya. 5 aylık civarı gibi göründü gözüme. Ne diyorsunuz bu duruma ??

18 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Hayatimda hiç bir kedi resminde yüzüne bakip onun hamile olup olmadigini anlamak nasibim olmadi.Bunu yapabilen varsa alnindan öperim..
Şaka bir yana resime bakip kedinin kaç aylik olduğunu sadece yüzü ile anlamak cok zor ..Ustelik tek seferde hamile kalan kedi de olabilir.O yüzden yani size verilicek en doğru cevap olabilir de olmayabilir de olacaktir..

emreovec

Ben okuduğum kadar nasip diyorum :))

Yani 5 aylıksa olmaz ama 6 ise olabilir.

Kevserhaksever

Tesekkur ederim.

SerraYanmaz

Kedi miyavliyor sürekli dediniz bu kızgınlık belirtisi erkek kediyi kendi çağırmış belli ki ergenliğe girmiş çiftleşme sonrası yuvarlanıyorlar yüksek ihtimal hamile kalmıştır

SerraYanmaz

Yani ergenliğe girmiş sokakta yaşayan bir kedi 7 aylık civarıdır tipi ufak görünüyordur
Evde yaşayan bir kedi olsa erken ergenlik olabilirdi ama hava sıcaklıkları belli şimdi

mihriii

bağırdı mı çiftleşirken baya yüksek sesle bağırıyormul dişi kediler

mihriii

hep bağırmayabilirler belki ama genellikle yani

Kevserhaksever

Evet bağırıyordu zaten ilk o sese koştum dedim ne oluyor

Kevserhaksever

Miyavlama dediğim bagirma aslında

mihriii

yaa hamile olabilir o zaman ama umarım değşldir cidden küçük duruyor

Kevserhaksever

Yüzüne bakıp hamile mi değil mi diye söylemenizi istemedim. 5 aylik civari olduğunu da zaten yazdım.
Sorum 5 aylık bir kedi hamile kalır mı kalmaz mı diye.

emreovec

Ultrason makineniz ayağınıza geldi...

Ben olduğum kadar nasip diyorum :))

Kevserhaksever

Ya siz şaka mısınız ?
5 AYLIK KEDI HAMILE KALIR MI, KALMAZ MI ?
BUNA EVET KALIR YA DA HAYIR KALMAZ DIYE CEVAP VERMENİZİ BEKLIYORUM.
Dalga geçmenizi değil.

Kevserhaksever

Anlıyorum tesekkur ederim

Kevserhaksever

Aslında olay tam tersi erkek kedinin sesine dişi geldi. 3 gün önce erkek kediler kızışma sesleri çıkarıyordu sürekli. Sonradan bu kedi ortaya çıktı. Daha önce mama verdiğim bir kedi değil.