Merhabalar, Royal Canin Mother & Babycat Orijinal Mamanın Görünümü Sanki Yağlıymış Gibi Ve Çok Parl

AsumanAtilgan

Merhabalar, Royal canin mother & babycat orijinal mamanın sanki yağlıymış gibi ve çok parlak olması normal mi? 7 haftalık 4 yavrudan hiç birisi yemedi ama anne yiyor. Yavrular Sanabelle kitten de yemiyor. Şimdiden teşekkür ederim

2 CEVAP

Ecemecme

Evet yağlı ve haliyle yağdan dolayı parlak. Yemeleri lazım aslında çok ufak taneli 🤔

Gamsem

Orjinaldir yağlı ve parlak.bnde kitten kullanıyorum oda öyle