Bir Şey Olur Mu Bu Isırıktan

chloem11

Arkadaşım bir kedi sahiplenmiş aradı gittim kediyi taşıma çantasına koyamıyormuş korkuyormuş ve garaja koymuş ben koymaya çalıştım ısırdı baya tırmaladı ve aşıları yokmuş hiç bir şey olur mu acaba

3 CEVAP

Superisi814

Kuvvetle muhtemel olmaz.Bir cok aşisiz kedi jiletçi modunda gezmeme imzalariyla katki olduklarindan biliyorum.Fakat bu kesinlikle olmaz demek degil.Huzursuz olacaksaniz tedbir amacli aşi olun.

sugartgecat

sanmıyorum olacagını beni de ısırıyo ozellikle yavru kediler hala hayattayim

chloem11

Teşekkür ederim içim rahatladı