Yavru Kedi Hakkinda

1.5 aylik bir kedim var. Ben şunu çok merak ediyorum karnına dokunuyoruzya kedinin eger fazla bastırınca ölme ihtimali varmi ? Cok korktugum icin kedinin o bolgesine dokunmamaya calisiyorum . Ben kedi uyurken yanlislikla biraz bastirdim sevmek amacli ama hic sesinide cikarmadi eger karin bolgesi acirsa o tepki verirmi vermezmi??
Lutfen yorum yapin . Benim icin kedim cok onemli ve caninin yanmasini ve ölmesini istemiyorum .

3 CEVAP

Minnak53

Kediler karnını gerçekten güvenirse sahibine açar beni sev sana güveniyorum anlamındadır, ama sizin karnına bastırırsam ölür mü gibi soruş şeklinizi anlayamadım bastırırsanız evet allah korusun ölür .

Mesela uyurken geliyorya fark etmeden elim gidebilir bende sizin tavsiyenize uyup biraz ondan uzaklasmak daha iyi geceleri yaninda yatarim uyuduktan sonra giderim . Farkettmeden yapiyorum diye umuyorum . Simdi daha temkinli olucam sagolun

rabiaari

Hafif hafif seversen biseycik olmaz en fazla ısırmaya calisir :) gobusu cok tatli olur kedilerin