Çok Huzursuzum Artık Uyuyamıyorum Yardım Edermisiniz?

berkeozdede

Kafayı yemek üzereyim. 3. Veteriner değişimin olucak. Kedimin
Kafa sallama sıkıntısı var. Uyurken problem yok fakat hareket halındeyken kafasını sallıyor sağa sola doğru. Bu normel mi?. Veterinere gittim Otoskop vb Aletle bakmadan kulağına baktılar Akıntı koku yok diyorlar. Piresi de yok. Anlamadım gitti. Artık vete gidicek parada kalmadı dermanım da. 2 aydır kesimle uğraşıyorum.

3 CEVAP

emreovec

Öncelikle veterinerinizin kulaklarına bakması çok normal. Akıntı ve iltihap buna sebep olabilir.

Kulak uyuzu olma olasılığı da var. Baktılar mı ?

Benden size öneri FIP şüphesi var bencediye de bir götürün.

berkeozdede

Kulak uyuzu olamaz dendi kulağı temiz. Enerjisine iştihaınds dengesinde problem yok fib hastslık taşıdığını düşünmüyorum

emreovec

Başka bir problem bilmiyorum. Maalesef umarım iyileşir kediniz ama yine de bir düşünün siz. Denge kaybı sadece yalpalama olamayabilir.