Aile Yaşamına En Uygun Kedi Irkı Hangisi?

Anket

Scoottish fold
(24 oy)
Tekir
(32 oy)
van kedisi
(5 oy)
sarman
(6 oy)
Toplam (67 oy)

uysal ,aile yaşamına uygun, sahibine bağımlı, sevecen, iyi huylu bi kedi ırķı var mi, varsa hangi kedi ırkı?

36 CEVAP

patili

satın alma sahiplen

kediler

Bence cins bir kedi istiyorsanız Scottish fold U öneririm. Çünkü hem çok uysal, hem tırmalama huyu yok, hem de çok sevimliler ve tüyleri kısa olduğu için de çok az tüy döküyorlar ama bence kedinin huyu aslında sizin ona Nasıl davrandığınıza bağlı. Siz ona iyi davranırsanız o da size daha sevecen davranır daha uysal olur. Bence cins kedi yerine sokaktan bir tekir ya da sarman da alabilirsiniz. Ya da barınaktan bir kedi sahiplenebilirisiniz. İyi şanslar :))

Gofretsla2

Satın alma sahiplen
Elbette sarman ve tekir özellikle tekir en iyisi

Gofretsla2

Petdostu

Ben tekir besliyorum gayet mutlu

Dametualma

benim kedilerimin hepsi tekir , miyavladıklarını bile nadir duyuyorum , oyun oynayıp yorulunca gelip yatıyolar , kendilerini sevdirmeye bayılıyolar .