Kedim Kumuna Giriyor Bir Şey Yapmadan Çıkıyor

Policlal

Kedim bazen kumuna giriyor kazıyor miyavlıyor sonrada çıkıyor. Kötü bir şey mi yaşayanınız var mı?

5 CEVAP

asrayildrm

benimki de baya kaziyor kaziyor cikiyor sonra bu sirada diskisi siyah geldi cok endiseliyim

selinlilaaa

idrar yoluyla ilgili bir sıkıntı olabilir

tyguler

Yeni kum markasında geçtiyseniz kumunu sevmemiş olabilir ya da bu bir hastalık olabilir eğer kumu her zamanki kumsa veterinerinize danışın

serpilbiyik

eğer kediniz kısır ve erkekse yüzde 80 idrar yolu kristallenmesi sorunu vardır. mutlaka veterinere gidin

CansuMikey

Bazen kumları yeterince temiz olmadığında da öyle yapabiliyorlar ^^ Tabii bahsedildiği gibi idrar yolu problemi de olabilir.