Kedi Tüy Dökümü Çözümünü Veriyorum.

Ozgeozek

İlk önce iyi bir mama,hala dökülme devam ediyorsa biotin kullanabilirsiniz eczacıyım bilgim var kendimde kullanıyorum illaki kedi ilacı değilde eczanede satılan biotinlerde var işe daha iyi yarıyor 35 Tl hemde 4/1 kadar hergün düzenli verin 1 haftada etkisini yavaş yavaş görüceksiniz. Not:bilmişlik yapmayınız hergün en az 10 tane veteriner reçetesi giriyorum.

6 CEVAP

pablopicasso

Paylaşımınız için teşekkürler Özge hanım🙏

sunaysr

bunu ömür boyumu kullanalım yani tüy dökmese bile verelim mi ?

rojbunsoylu

özge hanım benim british kedim var şuan tüy dokmuyor ama ilerde sorun olmaması için yinede vermelimiyim

Ozgeozek

Hayır tüy dökmüyorsa kullanmayın ama 1 hafta kullanabilirsiniz, yavruluk ve mevsimsel dökülme ler kesilmicektir. Ömür boyu kullanmak zararlı sonuç itibari ile bir ilaç dır, sadece 2-4 haftaa arası kullanın gözle gürlücek zaten ilk haftadan sonra

Fthk

3 veteriner gezdim bahsettiğiniz ilacın adı bile geçmedi.Ama yinede deniyicem teşekkür ederim

Ozgeozek

İlaç veteriner de değil eczaneden temin ediniz