Bahçemdeki Yaralı Kedi İçin Ne Yapmalıyım?

Kedisever80

Arkadaşlar geçenlerde bir soru sormuştum kedideki Yaraya Ne yapmalıyım diye Veterinere götürün dediler götürdüm 5 dikiş attı Bundan Sonra Ne Yapmalıyım.

2 CEVAP

Betullsusam

Dikiş yerini yalamamasına özen gösterin normalde kendilerini hem mırlayarak hem de yalayarak tedavi ederler ama şu an yara bölgesinde dikiş var dilleri de dikenli yapıda olduğu için dikişleri açabilir yalarken. Dikkat etmenizi öneririm. Bi de dikiş yerinin temiz olmasına özen gösterin tam neresi bilmiyorum ama. Geçmiş olsun minişe (:

Kedisever80

Veteriner Yalasın Birşey olmaz demişti.