Scottish Fold İle Tekir Çiftleşebilir Mi.

Kedisever80

Merhaba Arkadaşlar bir beteriner kliniğinde Kedi görmüştüm eve getirdim Suratı Scottish Folda benziyor Melez olabilir mi

6 CEVAP

emreovec

Her kedi her kediyle çiftleşir. Scottish Fold ben fabrikatör oğlu/kızı sen ise bir çulsuzun oğlu/kızı demez :)

Kedisever80

@Selinlilaaa fotoğraf koymama gerek yok tekir işe scottish fold çiftleşebilir mi diye sordum

Kedisever80

Emreoveç Anladım

selinlilaaa

Fotoğrafını görmeden nasıl yorum yapalım ???????

sunaysr

cin bir kedi dogmasını istemiyorsanız çifleşe bilir ortaya britis kırması ile tekir kırması gibi bir şeyler çıkar ama sonuçta oda can

caglaauzun

tabii olabilir fotoğrafını görmeden bilemeyiz ama mesela biz kedimin scottish fold tekir kırması olduğunu düşünüyoruz:)