Eve Yeni Gelen Kedim Çok Sık Tuvaletini Yapıyor Sorunu Ne Olabilir?

Merhaba, Limon ailemizde henüz yeni. Daha önce bir kaç kez terk edildiği için psikolojik olarak etkilenmiş görme engelli bir bebek. Aldığım kişiler eve alışması konusunda bir süre problem yaşayacağını söyledi fakat ilk gün bile benimle birlikte uyudu ve bizi kabul etti. Hem eski sahipleri hem de ben bu kadar kolay alışmasına çok sevindik. Çok sık tuvaletini yapıyor, ishal olduğunu düşünüyorum fakat psikolojik durumundan dolayı onu terk edeceğimi sanmasından korkuyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim, yardımcı olursanız çok sevinirim :)

1 CEVAP

mishapamuk

Selam,

Mama olarak ne kullanıyorsunuz? Yediklerinden kaynaklı olabilir. Bebek dediğinize göre küçük.