Tüy Dökmesi

Cengiz06

Arkadaşlar kedim çok aşırı derecede tuy döküyor bununla ilgili tavsiyeleriniz var mı lütfen yardımcı olun

2 CEVAP

Duman14

Mamasının markası nedir ve yakın zamanda piskolojik bir olay yaşadı mı

yasement

Biotin iceren takviyeler, balik yagi ya da dovulmus keten tohumu. Az miktarda kullanilmali tabii bunlar 1 cay kasigi keten tohumunu 1 tatli kasigi yogurda karistirip mesela. Bir de r.canin intense beauty yas mamasi ise yaramisti bizde