Tırnak Kesimi

pablopicasso

Merhaba,

Daha minikken kesebiliyorduk.
Şimdi 3,5 aylık ve kesmek dert oldu. Asla durmuyor, bezle ile sarıp sarmalasak da imkan vermiyor.
Veterinerde de devamlı kestirmek olmuyor. Zaten en son onlara da direndi.

Var mı bir kolay yolu?
Önerileriniz nedir?

6 CEVAP

emreovec

Uykuluyken kesebildiğiniz kadar kesin. Kesemediğinizi başka uyku seansında kesin.

Merve203

Bizimki de hic durmuyor. Son cozum veteriner oldu. Parazit asilari icin vs gittigimizde kestiriyoruz, ucretsiz kesiyorlar zaten.

Policlal

Uyurken kesmeyi deneyebilirsiniz ya da komik olacak ama kafanıza streç film sarıp üzerine sevdiği ödül mamasını sürün yalarken kestiriyorlar 😄

suledoruk

Birden hepsini kesmeyi hedeflemeyin belirli aralıklarla bir kaç tanesini kesersiniz çabuk sıkılıyorlar. Sevdiği yaş mama veya ödül maması verirseniz o yerken çok kolay kesiliyor

pablopicasso

Evet biz de her gittiğimizde sağolsun kesiyorlar ama hızlı mı uzuyor ne 😊 jilet gibi.

Neyse gimcat aşkına kestik bakalım🥰🥰

pablopicasso

Bugüne kadar böyle yapıyorduk ama tilki uykusunda🥰 yada derinlere kaybolup uyuyor.