Felicia Kısır - Mystic Kısır

wanherau

Kedimi kısırlaştıracağım, hangi mama daha iyi sizce hemen sipariş vermekm gerekiyor da. Içerik olarak Mystic daha iyi diye biliyorum ama bazıları da Mystic'in içeriği sahte diyor. Kullananlar yorum yapabilir mi acaba?

3 CEVAP

Kocalex

Felicia daha iyi mystic kötü

Nala00

2 markanında artık iyi olduğunu düşünmüyorum. Mystic kullanmadım ama ishal ve iştahsızlık yarattığını duydum. Kendim felicia'yı 10 ay kullandım ama daha sonra üretim yeri değişmiş sanırım kedilerim yemedi ve bir kaç sorun yaşadık. Eğer bütçenize uygunsa pro plan veya o tarz mamaları almanızı öneririm tabi veterinerinize de danışarak

berkeozdede

Ben felicia daha çok güveniyorum